Şriftin ölçüsü :

Saytın rəngi :

Təhsil

Biləsuvar rayonunda fəaliyyət göstərən təhsil  müəssisələri barədə

M Ə L U M A T

 

Liseylər

S/S

Məktəbin adı

Rəhbərin soyadı, adı, atasının adı

  Əlaqə nömrələri

 

Milli Qəhrəman Mübariz İbrahimov adına Biləsuvar bağça-məktəb- lisey kompleksi

Bağırov Aqşin Xudaməli oğlu

050-504-44-22

 

Biləsuvar şəhər texniki fənlər təmayüllü məktəb-lisey

Əliyev Mehman Fəyyaz oğlu

050-623-64-73

 

Biləsuvar Peşə Liseyi

Əlifli Əliheydər Elman

050-605-57-50

 Tam orta məktəblər
1

Şəhər 1 saylı tam orta məktəb

Abıyeva Xanımgül Zamana qızı

 051-771-35-71

2

Şəhər 2 saylı tam orta məktəb

Kazımov Mirnəsib Mirxas oğlu

050-330-14-47 

3

Şəhər 4 saylı tam orta məktəb

Ağazadə Elşən Mirilham oğlu

 055-884-05-48

4

Şəhər 6 saylı tam orta məktəb

Bədəlova Nurəngiz Hüseynxan qızı

 054-794-35-34

5

Xırmandalı kənd 1 saylı tam  orta məktəb

Əkbərov Aqşin Əfrayıl

050-577-61-00

6

Xırmandalı kənd 2 saylı tam  orta məktəb

Şıxverdiyeva Ulduzə Balaxan qızı

077-356-26-78

7

Əliabad kənd tam orta məktəb

Rüstəmova Bəsirə Qocaxan qızı

050-491-53-10 

8

Bəydli kənd tam orta məktəb

Xammədov Anar Zakir oğlu

050/070-392-52-15
9

Zəhmədabad kənd  tam orta məktəb

Abdullayeva Afət Vaqif

070-749-25-25

10

Bağbanlar kənd tam orta məktəb

Sadıqov Nazim Ağacan oğlu

070-623-57-67

11

Çınarlı kənd tam orta məktəb

Ağayev Təzəbəy Ağaş oğlu

050-454-02-81 

12

Ağayrı kənd tam orta məktəb

 Qafarov Fərhad Əhməd oğlu

050-401-40-02

13

İsmətli kənd tam orta məktəb

Nəbili Bəhruz Ağahüseyn oğlu

051-968-74-76

14

Nəsimi kənd tam orta məktəb

Abıyev Balazər Camal oğlu

050-591-79-21

15

Nərimankənd tam orta məktəb

Hümbətov Vasif Sabir oğlu

050-643-47-51

16

Səmədabad kənd tam  orta məktəb

Nuri Rauf Qurban oğlu

 
050-993-13-04
17

Əsgərabad kənd tam orta məktəb

Abıyev Rafail Gülməmməd oğlu

050-518-78-08
18

Aşağı Cürəli kənd tam orta məktəb

Hüseynov Ramil Əsədulla oğlu

050-592-72-27

19

Çaylı kənd tam orta məktəb

Əliyev Rəşad Qurban oğlu

070-421-11-11

20

Dərvişli kənd tam orta məktəb

Məmmədov Füzuli Ağoğlan oğlu

050-706-53-33

21

Amankənd tam orta məktəb

Kərimov Murad Əlixan  oğlu

070-284-94-95

22

Ağalıkənd tam orta məktəb

Dadaşov Nicat Rəşid oğlu

 070-271-61-71

23

Ovçubərə kənd tam orta məktəb

Şərbətov Əhəd Xeyrulla oğlu

050-526-76-65
24

Təzəkənd tam orta məktəb

Əzizov Rafiq Qətil oğlu

050-640-88-08

25

Yuxarı Cürəli kənd tam orta

Qəmbərov Elçin Mətləb oğlu

050-316-15-66

Ümumi orta məktəblər

1.

Şəhər 1 saylı ümumi orta məktəb

Əzizalı Ağaverdi Tarıyel oğlu

050-636-53-14

2.

Ağayrı kənd ümumi orta məktəb

Qasımlı Varis Məmmədağa oğlu

050 585-12-86

3.

Günəşli kənd ümumi orta məktəb

Abdullayev İlqar Camal oğlu

050-515-80-97 

4.

Zəhmədabad kənd ümumi orta məktəb

Hümbətov Azər Əliqulu oğlu 050-454-61-70

5.

Muğan kənd ümumi orta məktəb

Rəhimov Cavid  Fəzail oğlu

070-509-39-70

6.

Yuxarı Ağalı kənd ümumi orta məktəb

Bəşirov Aqil Aydın oğlu

070-311-67-11

7.

Aranlı kənd ümumi orta məktəb

İbayeva Gülnarə Alış qızı

070-677-18-76

8.

Nərimankənd ümumi orta məktəb

Cəfərov Şakir Şahvələd oğlu

050- 630-90-63

9

Amankənd ümumi orta məktəb

İmanov Anar Vəkil  oğlu

050-205-24-24

                                        Məktəbdənkənar təhsil müəssisələri

1.

Uşaq-Gənclər Şahmat-İdman məktəbi

Muradov Ramil İmaməli oğlu

050-222-89-68

                                                      Uşaq  Incəsənət məktəbləri 

1.

Şəhər Uşaq incəsənət məktəbi

 Rzayev Mehman  Ağacəfər oğlu

 050-391-40-32

2.

Xırmandalı kənd musiqi və incəsənət məktəbi

 Əsgərov Akif Habil oğlu

 050-371-52-14

 

Biləsuvar rayonunda fəaliyyət göstərən məktəbəqədər

təhsil  müəssisələri barədə

M Ə L U M A T

S/S

Məktəbin adı

Rəhbərin soyadı, adı, atasının adı

  Əlaqə nömrələri

1.

Şəhər 1 saylı uşaq bağçası

Paşayeva Səidə Elşad qızı

070-353-25-18

2.

Şəhər 2 saylı uşaq bağçası

Hümbətova Sara Allahqulu qızı

070-907-98-09

3.

Şəhər 3 saylı uşaq bağçası

Miriyeva Elminaz Murad qızı

051-492-35-07

4. Xırmandalı kənd körpələr evi-uşaq bağçası Allahverdiyeva Aygün Emil qızı

050-570-87-49

5.

Xırmandalı kənd uşaq bağçası

Quliyeva İradə Arif qızı

050-316-91-80

6.

Əliabad kənd uşaq bağçası

Əhmədova Şəfəq Adil qızı

070-890-05-10

7.

Zəhmədabad kənd  uşaq bağçası

Əliyeva Səbinə Bədirağa qızı

050-401-47-04

8.

Əsgərabad kənd  uşaq bağçası

Əliyeva Qəmər Xanoğlan qızı

050-446-62-68

9.

Ağayrı kənd  uşaq bağçası

Əliyeva Sevda Allaşükür qızı

050-488-23-82

10.

Amankənd  uşaq bağçası

İmanova İradə Səmid qızı

051-705-02-45

11.

Səmədabad kənd uşaq bağçaı Məmmədzadə Nilufər Cavanşir qızı 070-822-48-97

 

Keçidlər